מאי 20, 2022 07:54

blender

Pruvo – אותו חדר, באותו המלון, בעד 72% פחות!

מזמינים חופשה בארץ או בחו"ל? חברת Pruvo מציעה שירות חדשני אשר יוזיל לכם את עלות בעד 72%.
Pruvo

מה תמצאו בכתבה שלנו

עידן האינטרנט הביא אתו שינוי גדול מאוד בתרבות הצריכה שלנו, הנגישות שלנו לספקי שירות שונים הגדיל את התחרות בשוק והוביל לירידת מחירים. יחד עם זאת כצרכנים הפכנו לחכמים ומתוחכמים יותר, כמעט כל אדם מבצע חיפוש אחר מחיר טוב יותר לכל עסקה שהוצעה לו וכך גם בתחום התיירות.

בשונה מכל תחום אחר בחיינו, בתחום התיירות מחירי הטיסות ובתי המלון משתנים מדי יום ואפילו מספר פעמים ביום, כל אחד מאתנו חושש להתאכזב שמלון שהזמין במחיר X כיום מוצע בחצי מחיר. אתר פרובו (Pruvo) מציע שירות אשר יוודא שאכן שילמתם את המחיר הזול ביותר עבור אותו חדר בבית המלון.

קצת על חברת Pruvo

חברת פרובו פיתחה אלגוריתם מתקדם אשר שסורק את הרשת ועוקב אחר שינוים בתעריפי בתי המלון, אותו אלגוריתם יודע לסרוק את ההזמנה שלכם לפרטי פרטים כולל דמי ביטול, ארוחות בוקר, גודל מיטה ואפילו צד החדר במלון על מנת לוודא שההנחה שלכם תתאפשר עבור אותו דיל בדיוק.

fbook

אומנם השירות חדש יחסית אך החשיפה שקיבלה החברה ברשתות החברתיות ובערוצי התקשורת בינו עצום! אין ספק שמדובר בשירות אשר הולך לשנות את עולם התיירות לחלוטין.

קצת יותר על השירות עצמו

בתי המלון ברחבי העולם משתמשים לרוב באתרי השוואת מחירים צד שלישי על מנת לשווק את החדרים שלהם לצרכנים, האתרים הללו משתמשים בכל טכניקה הכתובה בספרי השיווק על מנת להאיץ בנו הצרכנים לקנות (חדר אחרון, מחיר לשעה מסוימת וכו').

אתרי התיירות מקבלים עמלה גדולה מבית המלון ולכן עושים כל ביכולתם לגרום לנו הצרכנים לבצע הזמנה אימפולסיבית ולוותר על סקר שוק ובדיקה יסודית ברשת, חברת פרובו מציעה פלאגין לדפדפן הכרום שלכם אשר סורק את ההזמנה שביצעתם באחד מהאתרים הנ"ל און ליין ומתחיל לבצע את הבדיקה עבורכם. בנוסף, ניתן להוריד את האפליקציה של פרובו מגוגל פליי  ומהאפ סטור של אפל

מרבית בתי המלון מציעים 2 מחירים לכל חדר, מחיר הכולל אפשרות ביטול ומחיר שאינו מאפשר ביטול מבלי לשלם קנס. על מנת שתוכלו להוציא את המקסימום משירות הפרובו מומלץ לבצע הזמנה הכוללת אפשרות ביטול ללא קנסות. כך תוכלו בקלות לבטל את ההזמנה ולרכוש מחדש במחיר שתקבלו מ-Pruvo.

סיכום

שימוש בשירות של פרובו אינו כולל סיכון כמעט ובכלל עבורכם ולכן אין סיבה שלא להשתמש בו, הזמינו את החופשה שלכם בדרכם הרגילה ושלחו לנציגי החברה את אישור ההזמנה. במידה ותמצא עבורכם הנחה, הרווחתם ואם לא, תזכו באישור שמצאתם את הדיל הטוב ביותר ותוכלו לתת לעצמכם טפיחה על השכם.

מרחבי הרשת
זה לא מכובד להעתיק