איך ממלאים לוטו?

  • צוות שקל
  • דצמבר 5, 2021
  • 3 דקות קריאה
  • צפיות

תוכן עניינים

הרשמו לניוזלטר והישארו מעודכנים!
בקצרה...
מי מאיתנו לא רוצה לזכות בפרס הראשון בלוטו? אז רגע לפני שמתחילים לפנטז על המליונים, קראו איך למלא ולשלוח טופס לוטו?

כשזה נוגע ללוטו, אפשר לתהות – מה יאפשר לנו לזכות בסכום הנכסף? האם יש שיטה מיוחדת? האם לעקוב אחר ההנחיות? האם יש דרך מסוימת להעצים את סיכויי הזכייה? וזו תהייה מובנת, שכן אם אפשר לקבל כסף בלי לעשות הרבה, מלבד להבין איך לקבל אותו – זו בוודאי דרך יעילה במיוחד לצבור נכסים.

קצת על לוטו

בכל אופן, כידוע, לוטו הוא משחק המערב מזל, הסתברויות, ושליחה (של הטופס) לעולם. ההסתברויות, אלו הן פשוט האפשרות לזכות – והאפשרות לזכות, היא על ידי התאמה של מספרים, למספרים שעולים לגורל. אם אדם שולח טופס עם המספרים הנכונים, והם מתאימים למספרים שישויות הגורל ראו (אם הולכים לפי מיתולוגיות יווניות), הרי שהוא בהלימה עם ההון והשפע הטוב שלו (good fortune, אם הולכים לפי פילוסופית חכמה סינית).

הפרס הכספי יכול להיות סכום גדול המתקבל בבת אחת, או סכום המתחלק לאורך תשלומים תקופתיים, כמו גם מכוניות ושלל פרסים פיזיים אחרים.

ללכת למלא לוטו באופן פיזי

ישנן שלוש דרכים למלא לוטו. ראשית, היא זו הפיזית. הולכים לנקודת המכירה, מבקשים טופס וממלאים. יש בארץ מעל 2,000 נקודות מכירה, פחות או יותר – מי יודע מתי ואיך זה משתנה, והן יכולות לעזור ברכישת הכרטיס ולשלוח אותו "למפעל". הן יכולות להיראות כמו ביתן רחוב, עם שילוט בולט של לוטו. כמו גם דלפק מאויש בקניון, או מרכז מסחרי – עם צבעים דומים ושילוט דומה. כמו גם חנויות פיס פיזיות, זכיינים המאפשרים רכישת טופס ושליחתו, כמו קיוסקים וכיוצא בזה.

אפשר לאתר נקודות מכירה דרך האתר של מפעל הפיס, כמו גם דרך שיטוט ברבים מהרחובות המרכזיים בארץ. לאחר שנמצאה הנקודה, אפשר פשוט לבחור באם רוצים למלא כרטיס, ואם כן – אז איזה. אפשר למלא לוטו בכל מיני כרטיסים, וכל אחד מביא סכומי זכייה, וסיכויים אחרים לזכייה. לדוגמה, שיטתי, חזק, דאבל, וכיוצא בזה. אפשר לשאול את האינטרנט או את האדם שעובד שם, מה ההבדלים. אם כי, אולי כדאי לבוא מוכנים מראש, כדי להיות פנויים להתחבר לרוח הקודש, ולמוזת ההשראה.

איך למלא טופס לוטו?

לאחר מכן, אפשר יהיה פשוט למלא את הטופס – אם רוצים. ממלאים לוטו על ידי עט, ומשתמשים בה כדי לסמן מספרים. בוחרים שישה מספרים, בטווח של 1-37, רק פעם אחת, אחד מהם. שש פעמים. כלומר, יש שש שורות, וכל אחת מהן יכולה להכיל מספר אחד, בטווח שציינו. וניתן לבחור מספר "חזק" נוסף, בטווח של 1-7.

לאחר שהטופס מולא, ניתן "לשלוח אותו למפעל", או בעגה המקצועית, "לשגר" אותו. זו נהיה גם נקודת התשלום אודותיו.

למלא לוטו מהבית

דרך נוספת למלא לוטו – היא מהבית. ניתן להיכנס לאינטרנט, לאתר או לאפליקציה – ולשגר משם. תהיה על כך עמלה. ניתן לגגל את הביטוי "מילוי לוטו מהבית", כדי לראות מי מציע מה, ומה מרגיש לנו רלוונטי.

מנוי לוטו

הדרך השלישית, היא דרך מנוי קבוע ללוטו. השיגור למפעל, כביכול, קורה באופן פאסיבי. ניתן לבחור מראש מספרים קבועים או אקראיים לשימוש בהגרלה – והשאר אמור לקרות לבד.

מילה לגבי המניעים למילוי לוטו

עד כאן לגבי למלא לוטו. והאמת, שזה יכול להיות נחמד. לזכות בסכום כסף. ועם זאת, על פי מה אנחנו מבססים את הרצון שלנו לזכות? האם זה מגיע מתוך השראה, דחף אלוהי שאומר – "גש לנקודת המכירה, יש כסף שאני רוצה שתקבל", או "יש משחק שאני רוצה שתשתתף בו, תיהנה מהתחושה, תיהנה מהאפשרות לקבל כסף "משום מקום"", כי אם כן – זה יכול להיות דיי מהנה ומחובר (לעצמך). ועם זאת, אם מה שמוביל אותך זה דחף חייתי להישרדות, או דווקא מקום פסיכולוגי (שטרם פגשת וראית בעצמך), שמשליך את דמות ההורים שלו, על חברת הלוטו והפיס – כך "שבן אדם חיצוני", או "גורם חיצוני" ידאג לך – הרי שזה אומר שיש כאן השלכה של הכוח האישי, על משהו מבחוץ שיביא ישועה. זה בסדר, ועם זאת – גדילה אמיתית היא לא על ידי כך שמישהו מביא לנו משהו מבחוץ, אלא על ידי כך שאנחנו לוקחים את העוצמה שלנו בחזרה. ואם מתוך מקום של איזון מרגיש לנו למלא לוטו ולקבל את כל הכסף המתקבל – כך יהיה. ההבדל הוא, שאם אנחנו עושים את זה מתוך דחף "לא מאוזן", שטרם הבנו, בתוך עצמנו – אנחנו משחזרים דינמיקה מול ההורים, או מול עצמנו – וזה לא עוזר לנו להתפתח, ולקחת אחריות על הפיננסים והאיזון הרגשי שלנו, בתוך עצמנו.

Picture of צוות אתר שקל

צוות אתר שקל

אהלן, אני אבי, היזם שמאחורי אתר שקל. אני בונה ומתחזק אתרים בתחום הפיננסי וכלכלי מתוך תשוקה לסייע לכמה שיותר קוראים להבין בתחום. אם אתם רוצים לקרוא עלי יותר, מוזמנים לעשות זאת בעמוד “עלינו”.

תשואה בגמל להשקעה*
% 0 +
חשבנו שתאהבו לקרוא גם
  • 3 דקות
  • צפיות
מכשיר אולטרסאונד ביתי – כל מה שצריך לדעת
מכשיר אולטרסאונד ביתי יכול להציע לכם זמינות נהדרת לבדיקות שכיחות שניתן לבצע...
  • 3 דקות
  • צפיות
מערכת הזדהות ממשלתית לאומית המדריך המלא
צריכים לקבל שירות ממשרד ממשלתי? הגשת דוחות, עדכון פרטים אישיים וכדומה, הכירו...
  • 8 דקות
  • צפיות
וואטסאפ ווב (WhatsApp Web) פרטי ועסקי – מדריך חדש ומפורט
סביר להניח שגם אתם משתמשים יומיים בוואטסאפ דרך הטלפון. הגיע הזמן לעבור...
זה לא מכובד להעתיק
הרשמו לניוזלטר המשובח שלנו :)

קבלו מאיתנו טיפים מעולים לחיסכון, צרכנות והתנהלות חכמה עם הכסף שלכם למייל.