סוויצ'ר (Switcher) : מתג דוד חכם שיסייע לכם לחסוך הון בחשמל

  • צוות שקל
  • פברואר 8, 2021
  • 2 דקות קריאה
  • צפיות

תוכן עניינים

הרשמו לניוזלטר והישארו מעודכנים!
בקצרה...
קרה לכם שיצאתם מהבית ושכחת לסגור את הדוד? נוסעים הביתה מהעבודה ומפנטזים שמישהו זכר והדליק את הדוד בשבילכם? בעזרת סוויצ'ר אפשר לעשות הכל ומהטלפון.

סוויצ׳ר הוא מתג חכם לדוד אשר חולל מהפכה בהתנהלות היומיום הביתית. עד כמה מתג יכול להשפיע על חיינו, אתם ודאי שואלים את עצמכם. ובכן, נסו לחשוב כמה פעמים במהלך חודשי החורף אתם טרודים במחשבה – מתי אגיע הביתה ומתי אפעיל את הדוד? נסו להיזכר כמה פעמים קרה שיצאתם מהבית ותהיתם בדאגה האם זכרתם לכבות את הדוד או שמא שכחתם. כנראה שהשאלות הללו חלפו במחשבותיכם פעמים רבות מדי. אחרי הכל, ישנן מחשבות חשובות יותר מאלו לדאוג להן. 

בדיוק בשביל זה פותחה טכנולוגיית המתג החכם. במקום שהמחשבות על הפעלת הדוד יטרידו אתכם במהלך היום, המתג מחזיר את השליטה לידיכם בצורה דינמית שמתאימה לאורח החיים שלכם. 

סוויצ׳ר – תכנון חכם ויעיל

אם כל חיינו סובבים סביב מכשירים חכמים, אין סיבה שגם את הבית שלנו לא נוכל לנהל בצורה חכמה. הסוויצ׳ר מספק לנו נגישות, גמישות, חיסכון משמעותי בכסף וכמובן – שקט נפשי במקום עיסוק  טורדני במכשיר הביתי. 

מה בעצם מאפשר המתג החכם? 

בעזרת המתג החכם ניתן לכבות ולהדליק את הדוד מרחוק – כלומר, גם כשאתם מחוץ לבית. בנוסף, המתג מספק מידע נגיש על עלויות השימוש בדוד, דבר שעתיד לחסוך כמות כסף ניכרת. השימוש בסוויצ׳ר מעניק לנו, המשתמשים, יכולת לתכנן את השימוש בדוד בכל זמן. המטרה היא שאנחנו ננהל את זמני היומיום שלנו בהתאם לצרכים הטכנולוגיים שלנו, ולא להפך. כלומר, המטרה הראשונית היא למנוע את המציאות שכה הורגלנו אליה לפיה זמני הדוד מנהלים את זמן ההתארגנות בבוקר ואת זמני השינה שלנו לעת לילה. אבסורדי למדי. 

הסוויצ׳ר כמכשיר להתייעלות כלכלית

הטכנולוגיה של המתג החכם פותחה למעשה מתוך ההבנה כי השליטה במכשירי החשמל שלנו היא המפתח שלנו לשלוט בהוצאות הביתיות. ככל שנוכל לקבל ידע רב ודקדקני על המכשירים, כך נצליח לנהל בתבונה את השימוש שלנו בהם. וזו בדיוק נקודת המוצא לפיתוח של המתג החכם. 

חשבו כך: אם הייתם יכולים לקבל רישום מדויק של עלויות השימוש במזגן או השימוש במנורות הבית, האם הייתם ממשיכים להשתמש בהם באותו האופן? כנראה שלא. לכן, המתג נועד לאספקת מידע גלוי ונוח שיגרום לכם לשנות את הרגלי הצריכה שלכם, כך שאלו יותאמו לצרכים הממשיים מהמכשיר. 

איך ניתן לנהל את הסוויצ׳ר ממרחק? 

טכנולוגית הסוויצ׳ר פועלת בהתאם לאפליקציה שפותחה במיוחד. האפליקציה, שמונגשת הן בעברית והן באנגלית, ניתנת להורדה למכשיר הסלולר, במערכת הפעלה של IOS  ושל אנדרואיד. דרך האפליקציה ניתן לשלוט במכשיר הדוד. במקרים בהם אתם נמצאים ללא אינטרנט, האפליקציה משמרת את לוחות הזמנים שיצרתם כך שהמכשיר הדוד בביתכם ממשיך להתנהג לפיהם. 

בנוסף, האפליקציה שולחת הודעות Push למכשיר הנייד שמודיעות על כיבוי המכשיר ועל הדלקתו. לא תצטרכו לשחזר אם זכרתם לכבות את הדוד או ששכחתם לעשות זאת. כלומר, בכל עת ובכל מקום, תוכלו לקבל מידע על מצב הדוד ולוודא שהוא אכן פועל בהתאם לזמנים שלכם. 

האם האפליקציה עולה תשלום נוסף?

לא. האפליקציה היא חינמית ולא תתבקשו לשלם סכום נוסף על השימוש בה. 

חיסכון בחשמל – איכותי לסביבה

יתרון משמעותי נוסף של האפליקציה הוא העובדה שהיא איכותית לסביבה. העובדה שהמתג מאפשר ניהול מותאם לזמניכם מסייעת לכם להימנע מהפעלה של הדוד שלא לצורך. לכן, חיסכון בחשמל מסייע לחיסכון כלכלי, אבל גם משפיע על הסביבה לחיוב. וזו ללא ספק מטרה חשובה בעולם של טכנולוגיות מתקדמות. 

איפה ניתן לרכוש סוויצ׳ר? 

ישנן כמה חברות שמספקות את המתג החכם. האתר הרשמי של המכשיר יכול לספק לכם את המתג, אבל ישנן חברות שונות שמציעות מחירים מגוונים של המכשיר. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים ומחירים נוחים בחנויות למכשירי חשמל, בחנויות למכשירי מחשב ובחברות של ספקי טלפונים וטכנולוגיות בית חכמות. לכן, כדי שתערכו סקר שוק שתמצאו את המקום בו המחירים משתלמים יותר. 

כיצד מתקינים את הסוויצ׳ר? 

לרוב את המכשיר מתקין חשמלאי מורשה ומוסמך. לא מומלץ להסתמך על יכולות בסיסיות בחשמל, משום שמדובר בטכנולוגיה מתקדמת. בנוסף לכך, זכרו שתקלות בדוד הביתי עלולות לגרור הוצאות תיקון כבדות ביותר, מלבד נזקים לא נעימים לביתכם. לכן, נוכל להמליץ לכם להשקיע כסף נוסף ולהזמין מומחה שיוודא שהמתג מותקן כראוי. 

Picture of צוות אתר שקל

צוות אתר שקל

אהלן, אני אבי, היזם שמאחורי אתר שקל. אני בונה ומתחזק אתרים בתחום הפיננסי וכלכלי מתוך תשוקה לסייע לכמה שיותר קוראים להבין בתחום. אם אתם רוצים לקרוא עלי יותר, מוזמנים לעשות זאת בעמוד “עלינו”.

תשואה בגמל להשקעה*
% 0 +
חשבנו שתאהבו לקרוא גם
  • 3 דקות
  • צפיות
מכשיר אולטרסאונד ביתי – כל מה שצריך לדעת
מכשיר אולטרסאונד ביתי יכול להציע לכם זמינות נהדרת לבדיקות שכיחות שניתן לבצע...
  • 3 דקות
  • צפיות
מערכת הזדהות ממשלתית לאומית המדריך המלא
צריכים לקבל שירות ממשרד ממשלתי? הגשת דוחות, עדכון פרטים אישיים וכדומה, הכירו...
  • 8 דקות
  • צפיות
וואטסאפ ווב (WhatsApp Web) פרטי ועסקי – מדריך חדש ומפורט
סביר להניח שגם אתם משתמשים יומיים בוואטסאפ דרך הטלפון. הגיע הזמן לעבור...
זה לא מכובד להעתיק
הרשמו לניוזלטר המשובח שלנו :)

קבלו מאיתנו טיפים מעולים לחיסכון, צרכנות והתנהלות חכמה עם הכסף שלכם למייל.