איך וכמה מרוויחים מאפליקציית טיק טוק?

  • צוות שקל
  • פברואר 8, 2021
  • 3 דקות קריאה
  • צפיות

תוכן עניינים

הרשמו לניוזלטר והישארו מעודכנים!
בקצרה...
אפליקצית טיק טוק סחפה את העולם בסערה במיוחד בעקבות הסגר ואפשרה להמונים להשתתף באתגרי רשת, סרטונים מצחיקים ועוד. כיום ניתן להרוויח כסף ואפילו להתפרנס באופן מלא דרך אפליקצית טיק טוק

אפליקציית הטיק טוק הסינית הפכה לטרנד החם החדש. איך אפשר להרוויח מהשילוב המבטיח של מיליוני צעירים ושל מדיום קליט, מהיר וקצר? אנחנו כאן כדי להסביר לכם איך זה אפשרי ועד כמה זה רווחי.

מי קהל היעד של טיק טוק?

למעט ילדים ובני נוער שמצלמים את עצמם בסרטונים קצרים, שרים ורוקדים אל מול המצלמה, אפליקציית הטיק טוק רוויה בנוכחות וירטואלית של חברות ושל עסקים גדולים.

חברות גדולות הבינו שעוקבים מסוימים של טיק טוק נחשפים מדי יום לציבור של אלפים, אם לא מליונים, ילדים ובני נוער. ולכן בהדרגה נכנסים לעולם הטיק טוק שחקנים חדשים – בוגרים יותר, מפורסמים יותר ועסקיים יותר. זו הסיבה שכדאי שתעניקו משמעות עסקית רבה יותר לאפליקציית הסרטונים הזו, על אף שברמה הראשונית היא אולי נראית כמו טרנד זניח.

מה הפוטנציאל הפרסומי של אפליקציית טיק טוק?

ידוע לכולנו שהרשתות החברתיות הצליחו למנף את הפלטפורמה שהן מציעות לכדי פורמט עסקי משוכלל, מהוקצע ורווחי ביותר. יוטיוב, למשל, בונה לעצמה מערך עסקי בילט-אין בתוך הפלטפורמה, הודות לפרסומות המשולבות בסרטונים השונים, בין אם כ-סרטונים פרסומיים, ובין אם כ-מודעות פרסום קופצות על גבי המסך.

אינסטגרם לעומתה הפכה לרווחית עבור כוכבי אינסטגרם שמתפקדים כפרזנטורים למותגים שונים, דרך הפרופיל שלהם. בניגוד לאפליקציות אלו, השיטה בטיק טוק קצת שונה.

אם אתם משתמשים באפליקצייה ויש לכם יותר ממיליון עוקבים, יכול להיות שתוכלו להתחיל להרוויח. הדרך היא פשוטה. מותגים שונים מחפשים עוקבים של טיק טוק עם למעלה ממיליון עוקבים פעילים ומעורבים. הכוונה בעוקבים אקטיביים היא לעוקבים שכמות הלייקים, התגובות והשיתופים שהם מבצעים היא גבוהה ביחס לכמות הצפיות.

אם יש לי מיליון עוקבים בטיק טוק, מה הצעד הבא כדי להתחיל להרוויח?

במידה ואתם חושבים שיש לכם את הפוטנציאל להפוך לפרופיל מפרסם אפקטיבי, תוכלו לפנות למותגים השונים, לספר על עצמכם ולהדגים את רמת העוקבים שלכם.

אנחנו ממליצים לכם להציע את עצמכם כמשווקים זולים בתחילת הדרך. ככל שתראו ותיקות וניסיון אל מול מספר חברות שונות, תוכלו להציע את עצמכם עבור מחיר גבוה יותר.

איך אפשר להפוך את חשבון הטיק טוק שלי לפופולרי?

הטיק טוק היא רשת חמקמקה יותר מרשתות אחרות שהכרנו בעבר. הסיבה היא הקצב המהיר שלה – הן של התוכן עצמו, והן של מהירות הטרנדים שהולכים ונעלמים במסגרתה. אבל זה הקצב החדש של המדיה, וכדאי להתרגל אליו.

באפליקציית הטיק טוק יש איזון דק בין תוכן שעונה על טרנד מסוים, לבין ספציפיות ובלעדיות שכדאי שתעניקו לתוכן שלכם. המנעד הוא רחב ביותר, החל מריקודים וכלה בקטעי מוסיקה או סרטונים עם אפקטים קליטים. כדאי לבחור בתחום שאתם מאמינים שיש לכם כישרון או כריזמה ייחודית, מאשר לבחור בטרנד חולף רק לשם הטרנד.

עיקר הסרטונים הם לרוב ריקודים או תנועות ריקוד שהופכים לפופולאריים ונחשפים בקלות, או לחילופין שירים שערוכים עם שלל האפקטים של האפליקציה.

אחרי שהצלחתם לגבש תוכן שכזה ולצבור בהדרגה יותר עוקבים, התחילו לשתף ולעודד את העוקבים שלכם להוסיף תגובות ולייקים. כל אלו הם הכלים הבסיסיים לגרום לחשבון שלכם לבלוט בתוך הים האינסופי של הטיק טוק.

הקפיצה המשמעותית ביותר היא דף ה- For You  של האפליקציה עצמה. זהו דף שמרכז את הסרטונים שטיק טוק העולמית בוחרת לקדם, מתוך שיקולים אלגוריתמיים רבים. ברגע שהגעתם לדף, התוכן שלכם יהיה מופץ ברגע אחד ל-10 מיליון אנשים, אם לא יותר.

כמה אפשר להרוויח באפליקציית טיק טוק?

מדובר עדיין במספרים שאינם ברורים. האפליקציה נכנסה לחיינו בשיא העוצמה רק עם ימי הקורונה, ולכן היא עוד בראשית דרכה. בנוסף, אין זה ברור האם היא תשרוד גם אחרי שימי הקורונה יחלפו. העבר מלמד שאפליקציות בסדר גודל כזה נשארו איתנו לעוד זמן לא מבוטל, ולכן כדאי להיות הראשונים שממנפים את המדיום. למעשה, מפורסמים ישראלים רבים כבר עושים זאת מבלי לדעת שהם יכולים להגיע לרווחים משמעותיים בזכות הסרטונים שהם מפרסמים.

האפליקציה שקדמה לטיק טוק, ״מיוזיקלי״, אפשרה למשתמשים עם תפוצה רחבה להרוויח בין 40 ל-50 אלף דולר בשבוע. טיק טוק פופולרית הרבה יותר ולכן כדי להגיע לעוקבים רבים דרוש מאמץ גבוה יותר. אבל אם הצלחתם לעשות זאת – תתחילו לשאוף למספרים של סכומים גבוהים.

Picture of צוות אתר שקל

צוות אתר שקל

אהלן, אני אבי, היזם שמאחורי אתר שקל. אני בונה ומתחזק אתרים בתחום הפיננסי וכלכלי מתוך תשוקה לסייע לכמה שיותר קוראים להבין בתחום. אם אתם רוצים לקרוא עלי יותר, מוזמנים לעשות זאת בעמוד “עלינו”.

תשואה בגמל להשקעה*
% 0 +
חשבנו שתאהבו לקרוא גם
  • 2 דקות
  • צפיות
דמי ביטוח לאומי לעובד בחופשה ללא תשלום
במידה ועובד נמצא בחופשה, הוא אינו נוכח בעבודה ולכן הגיוני שלא נדרש...
  • 2 דקות
  • צפיות
דמי ביטוח לאומי ומס בריאות לעובדים שכירים – כיצד תחשבו את התשלום
עובדים שכירים מנכים מהשכר שלהם דמי ביטוח לאומי ומס בריאות אך רבים...
  • 3 דקות
  • צפיות
תגמול בגין שעות נוספות – האם אתם זכאים לתוספת לשכר?
במידה ואתם מתבקשים להישאר לעבוד שעות נוספות, חשוב לוודא שאתם אכן מקבלים...
זה לא מכובד להעתיק
הרשמו לניוזלטר המשובח שלנו :)

קבלו מאיתנו טיפים מעולים לחיסכון, צרכנות והתנהלות חכמה עם הכסף שלכם למייל.