HelpApp : האפליקציה שתנגיש לכם את עולם ההתנדבויות

  • צוות שקל
  • פברואר 8, 2021
  • 3 דקות קריאה
  • צפיות

תוכן עניינים

הרשמו לניוזלטר והישארו מעודכנים!
בקצרה...
תמיד רציתם להתנדב ולסייע לזולת ולא ידעתם היכן להתחיל? הכירו את אפליקציית HelpApp, הדרך החכמה, הנוכחה והקלה ביותר להצטרף לפעולות התנדבות בארץ ובעולם.

אנשים רבים, בארץ וברחבי העולם, מעוניינים לקחת חלק פעיל בעמותות ויוזמות חברתיות, מתוך רצון להתנדב. לרוב מתנדבים פוטנציאלים מחפשים מסגרות התנדבות מתאימות בגוגל ובאתרים השונים. הבעיה היא שהתהליך הוא לעיתים מורכב מדיי ומסורבל. עד שנמצאה מסגרת מתאימה ועד שנמצאו הטפסים הרצויים לשם ההרשמה – המתנדב או המתנדבת התייאשו מתהליך הבירוקרטיה המתיש. בכך מצוי אובדן כוח אדם משמעותי בעולם ההתנדבות. 

האפליקציה של HelpApp נועדה למנוע מצבים שכאלו. המטרה המרכזית של האפליקציה היא להקל עליכם למצוא מסגרות התנדבות שיגבירו את המוטיבציה ואת הרוח הוולונטרית. ההתנדבות תורמת לחברה, תורמת למתנדבים ותורמת לאנשים שזקוקים לכם. לכן נותרה רק חוליה מקשרת אחת – והאפליקציה של HelpApp שואפת לתת לה מענה. 

HelpApp – מקדמת את עולם ההתנדבות צעד אחד קדימה

בהתאם לעולם בו אנו חיים, גם תחום ההתנדבות צריך להתרענן ולהתעדכן. אם בעבר התנדבות נעשתה בצורה ארכאית, כלומר דרך גיוסים ארוכים ומורכבים, היום האפליקציה HelpApp מנסה לחולל מהפכה של חדשנות. 

החידוש המרכזי שמעניקה האפליקציה נובע מהעובדה שהיא מרכזת בתוכה את סך כל מסגרות ההתנדבותיות בצורה מסודרת. האפליקציה יצרה מיפוי וארגון של המסגרות כך שנוכל למצוא בקלות ובפשטות את הדרך שמאפשרת לנו לתרום לקהילה שסביבנו. 

HelpApp ממנפת את תודעת ההתנדבות, שקיימת מאליה בישראל. היעד המרכזי הוא להפוך את ההתנדבות לפעולה פשוטה, יעילה ומהירה. האמונה היא שפשטות זו יש בכוחה להעלות את המוטיבציה הכללית לקחת חלק בהתנדבויות השונות ולתרום לחברה. כעת, כל אדם יכול להתנדב בקלות ובמהירות. 

באדיבות מעמוד הפייסבוק של HelpApp

הטכנולוגיה של HelpApp

HelpApp פיתחה טכנולוגיה ייחודית שתאפשר זמינות מרבית של מידע. הטכנולוגיה המתקדמת מציגה את המידע בצורה מאורגנת תוך יצירת מסלולי חיפוש נוחים וקלים להבנה. כל אדם, בכל גיל ובכל מקום, יוכל בקלות להיעזר באפליקציה ולמצוא עבורו התנדבות נגישה ומשמעותית. 

HelpApp – מציעה התנדבות במסגרת משלחות הומניטריות

אם תמיד חלמתם לתרום בעולם הגדול, אבל לא ידעתם איך לעשות זאת – HelpApp היא פתרון נוח וקל בשבילכם. משלחות הומניטריות יכולות לתרום לכם כמתנדבים, בזכות החשיפה שלכם לעולם הגדול ועם אוכלוסיות מעניינות מתרבויות זרות ושונות וכמובן – בזכות תחושת הסיפוק הגדולה שמעניק הסיוע לאוכלוסיות נזקקות. 

HelpApp מנגישה לכם התנדבויות עם אוכלוסיות כפריות ברחבי העולם. חלק מהמסגרות מציעות התנדבות של הדרכה אל מול ילדים שחיים בעוני משווע ובלא מסגרת תומכת מרכזית. מסגרות התנדבות אחרות מציעות התנדבות של שיפוצים בפרויקטים שונים של בנייה בכפרים. התנדבויות אלו כוללות צביעה, גינון, ניקיון ושיפוץ של כיתות הלימוד של הילדים. מרבית העשייה מתבצעת יחד עם האוכלוסייה המקומית, ובפרט עם הילדים. 

הניסיון של המתנדבים לימד כי יש ליצור מערכת המשכית. לכן, ההתנדבויות הללו הן חלק משרשרת מתנדבים ארוכה שיוצרת יחד קשרים עמוקים עם האזורים ועם האנשים. אחד מהעקרונות הנוספים של HelpApp היא עצמאותה כארגון מתנדבים המנוהל על ידי המתנדבים. למעשה, המתנדבים הם אלו שאמונים על בחירת יעד ההתנדבות, התקשרות עם המדינה אליה נוסעת המשלחת ויצירת קשר מקצועי ואישי עם תושבי האזור. 

כל אחת מהמשלחות עוברת הכשרה והדרכה יסודית לפני היציאה להתנדבות. השאיפה היא להגיע למקום מתוך סקרנות אליו ומתוך רצון להכיר ולהיות חלק ממשי ממנו. בנוסף לכך מתנדבי המשלחת יעסקו בגיוס תרומות נוספות לאזור ההתנדבות. למשל: גיוס הומניטרי, איסוף תרומות של בגדים, של אוכל וחפצים אלמנטריים למען תושבי האזור. 

HelpApp עושה את כל המאמצים כדי להתאים את המתנדבים לסוג המשלחת ההומניטרית. לרוב יוצאות שלוש משלחות בשנה: לאוגנדה, טנזניה וגאנה. 

HelpApp – התנדבות עם צעירים עם מוגבלות

מסלולי התנדבות נוספים של HelpApp הם במסגרות של ילדים ונוער בעלי מוגבלויות. מתוך אמונה שמוגבלות יכולה להוות פתח ליכולות וייחודיות – HelpApp מדגישה את החשיבות של התנדבות עם אוכלוסיות אלו. 

התנדבות במסלול זה היא למעשה חלק מהחברה ״מכחול״. ״מכחול״ היא חברה ייחודית אשר נוסדה ומנוהלת על ידי שלושה אנשים בעלי מוגבלויות. זהו מיזם מיוחד בשיתוף HelpApp שמטרתו לעודד צעירים בעלי מוגבלויות לקחת חלק בחברה ולהאמין ביכולותיהם לממש את הפוטנציאל האדיר הטמון בהם, כילדים ובני נוער כישרוניים. ההתנדבות מדרבנת את הצעירים לחזק את עצמאותם ואת התנהלותם החיונית, כך שירגישו שהם פועלים לצד המוגבלות ולא בצילה. 

Picture of צוות אתר שקל

צוות אתר שקל

אהלן, אני אבי, היזם שמאחורי אתר שקל. אני בונה ומתחזק אתרים בתחום הפיננסי וכלכלי מתוך תשוקה לסייע לכמה שיותר קוראים להבין בתחום. אם אתם רוצים לקרוא עלי יותר, מוזמנים לעשות זאת בעמוד “עלינו”.

תשואה בגמל להשקעה*
% 0 +
חשבנו שתאהבו לקרוא גם
  • 2 דקות
  • צפיות
דמי ביטוח לאומי לעובד בחופשה ללא תשלום
במידה ועובד נמצא בחופשה, הוא אינו נוכח בעבודה ולכן הגיוני שלא נדרש...
  • 2 דקות
  • צפיות
דמי ביטוח לאומי ומס בריאות לעובדים שכירים – כיצד תחשבו את התשלום
עובדים שכירים מנכים מהשכר שלהם דמי ביטוח לאומי ומס בריאות אך רבים...
  • 3 דקות
  • צפיות
תגמול בגין שעות נוספות – האם אתם זכאים לתוספת לשכר?
במידה ואתם מתבקשים להישאר לעבוד שעות נוספות, חשוב לוודא שאתם אכן מקבלים...
זה לא מכובד להעתיק
הרשמו לניוזלטר המשובח שלנו :)

קבלו מאיתנו טיפים מעולים לחיסכון, צרכנות והתנהלות חכמה עם הכסף שלכם למייל.