bizibox – כלי לניהול התזרים כלכלי של העסק והבית שלכם

  • צוות שקל
  • נובמבר 11, 2021
  • 2 דקות קריאה
  • צפיות

תוכן עניינים

הרשמו לניוזלטר והישארו מעודכנים!
בקצרה...
מנהלים עסק ומסתבכים בניהול הפיננסי שלו? אתם לא לבד, בין כל הריצות והעשייה על מנת לקדם את העסק לפעמים שוכחים את הצד הפיננסי. מערכת ביזבוקס דואגת לעשות לכם סדר בעסק ובקלות.

ביזיבוקס הוא כלי חדש שמסייע לנהל את המידע הפיננסי שלכם. מי מכם שמנהל כספים, הכנסות, הוצאות והשקעות של עצמו כאדם פרטי או של העסק שבניהולו – ודאי הבחין בתחושת בלבול והצפת המידע. תחושה זו עלולה להיות הקושי העיקרי בניהול הכלכלי שלכם. ארגון שיטתי ופשוט יכול להוביל לניהול נבון של הכסף ושל ההתנהלות הכלכלית שלכם. 

המערכת מכילה את המידע הפיננסי שאתם תעבירו לה. לאחר מכן היא תבצע ניתוח שיטתי של התזרים הכספי שלכם ותפרוש את המידע על אודות הפעולות הצפויות. כלומר, אפשר להסיק כי זו מערכת דינמית שמשקפת את הפעילות העדכנית, תוך שקלול הנתונים הכלכליים העתידיים. 

למה לא להסתפק בניהול ידני של הוצאות והכנסות? 

כמובן שניתן להמשיך לעבוד בשיטות הישנות של ניהול התקציב שלכם. ביזיבוקס מציעה אפשרות להקלה על התהליך של הניהול ולהתייעלות. חישבו כמה אפליקציות שונות אתם מחזיקים כדי לעקוב אחר הפעולות הכלכליות שלכם: אפליקציית כרטיסי האשראי, אפליקציית חשבון הבנק, אפליקציית של ניהול ניירות ערך, רישומי אקסל שמאורגנים בטבלאות ועוד. היום אנו מקיפים את עצמו באינספור פלטפורמות שנועדו לשקף עבורנו את מצבנו הכלכלי, או את מצבו הכלכלי של העסק שלנו. נוצרה עבורנו הצפה של מידע שההשלכות הבעייתיות שלה הן בלגן ואובדן המידע. לכך כמובן עשויות להגיע תוצאות בעייתיות, כמו החמצה של נתונים קריטיים. על כן, נוצר צורך ממשי במערכת שתקל עלינו ושתבטיח כי אנחנו מתכננים את התקציב שלנו כראוי.

איך זה עובד? 

המערכת של ביזיבוקס משקללת למעשה את סך הפעולות הכלכליות של העסק שלכם, הן העכשוויות, הן הקודמות והן העתידיות. כמו כן, המערכת נועדה להקל עליכם לגבש תקציב חודשי עבור העסק או משק הבית. הממשק יסייע לכם לעמוד בתקציב ולעקוב אחר אופן ההתנהלות שלכם. 

השלב הראשוני הוא שהמערכת של ביזיבוקס אוספת עבורכם את הנתונים הכלכליים של העסק. האינפורמציה מגיעה מתוך המידע שנמצא בחשבונות הבנק שלכם, במידע של כרטיסי האשראי ושל חשבונות הסליקה. בשלב השני המערכת יוצרת ריכוז מאורגן של המידע החשוב. הנתונים נמצאים ומופיעים כולם על גבי מסך אחד, על מנת שהמידע יהיה ברור להבנה מיידית ופשוטה. בשלב השלישי והאחרון המערכת עורכת ניתוח של המידע. שלב זה כולל פרישת נתונים על פעולות כלכליות שוטפות, על צ'קים צפויים, על הוצאות עתידיות ועוד. 

האם אפשר לסמוך על המערכת של ביזיבוקס? 

כמובן. בדומה למערכות סליקה ומערכות תשלום דיגיטליות אחרות, כמו פייפאל וביט, גם המערכת של ביזיבוקס מאובטחת, וזאת הודות  למנגנונים חדישים ובטוחים. שירותי המערכת מאובטחים למעשה בשיטות הגבוהות והמחמירות ביותר, הנהוגות בבנקים הגדולים בישראל. אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיכולות ההצפנה המשוכללות של המערכת ישמרו על המידע שלכם מאובטח, מוגן וחסוי. כחלק ממנגנונים אלו, הכניסה למערכת ננעלת במידה והתבצעו ניסיונות כניסה כושלים. אם קרה לכם שהמערכת ננעלה בשוגג, תוכלו לפנות למערכת התמיכה של ביזיבוקס. 

מה היתרון של bizibox? 

אחת מהבעיות המרכזיות במשק הישראלי היא העובדה שעסקים רבים וחברות שונות אינם שורדים בטווח הארוך. בביזיבוקס טוענים כי המפתח ליעילות של עסק ולהבטחת המשך פעילותו הוא ניהול פיננסי יעיל. לכן, ביזיבוקס מבקשת להציע מערכת נוחה שמציגה את סך כל הנתונים הפיננסיים של העסק שלכם על גבי מסך אחד. במקום לרכז לבדכם את המידע, לאסוף את הנתונים ולנתח לבדכם – מעתה תוכלו להשתמש בממשק של ביזיבוקס אשר יבטיח ניתוח מדויק של מצבכם הכלכלי. רק אם יהיה בידכם המידע הרחב ביותר, תוכלו לקבל החלטות כלכליות נכונות. 

אילו אפשרויות לניהול תקציב יש בביזיבוקס? 

למערכת של ביזיבוקס יש מספר מוצרים מותאמים לקהלי יעד שונים. 

המוצר הראשון הוא ניהול תקציב עבור עסקים קטנים ומשקי בית. המטרה של המוצר היא לסייע  לכם, גם בהעדר הכשרה של ראיית חשבון או הכשרה פיננסית אחרת, לשמר מצב של איזון כלכלי ושל תכנון עתידי שקול של הוצאותיכם. 

מוצר נוסף של ביזיבוקס מופנה לעסקים בלבד. המטרה שלו היא לארגן מידע ונתונים בהיקף של עסק גדול יותר ממשק בית. מוצר זה נקרא bizibox  תזרים מזומנים. 

מוצר שלישי, מופנה גם הוא לעסקים, נקרא bizibox  לעסקים +. מערכת זו כוללת בנוסף גם מידע על ניהול החשבונות ודוח תזרים מזומנים. 

Picture of צוות אתר שקל

צוות אתר שקל

אהלן, אני אבי, היזם שמאחורי אתר שקל. אני בונה ומתחזק אתרים בתחום הפיננסי וכלכלי מתוך תשוקה לסייע לכמה שיותר קוראים להבין בתחום. אם אתם רוצים לקרוא עלי יותר, מוזמנים לעשות זאת בעמוד “עלינו”.

תשואה בגמל להשקעה*
% 0 +
חשבנו שתאהבו לקרוא גם
  • 3 דקות
  • צפיות
מדד הפחד, מדד VIX
בין אם אתם סוחרים מתקדמים בשוק ההון או משקיעים מזדמנים, חשוב שתכירו...
  • 4 דקות
  • צפיות
קרן כספית – המדריך למתחילים
אם אתם מחפשים מקום טוב להתחיל את ההשקעות שלכם, קרנות כספיות הן...
  • 3 דקות
  • צפיות
ניהול תקציב משפחתי לפי שיטת 50/30/20
האם אתם מרגישים שאתם לא יודעים לאן הכסף שלכם הולך? האם אתם...
זה לא מכובד להעתיק
הרשמו לניוזלטר המשובח שלנו :)

קבלו מאיתנו טיפים מעולים לחיסכון, צרכנות והתנהלות חכמה עם הכסף שלכם למייל.