Coin Base – האפליקציה המובילה לקניית BitCoin

  • צוות שקל
  • פברואר 8, 2021
  • 2 דקות קריאה
  • צפיות

תוכן עניינים

הרשמו לניוזלטר והישארו מעודכנים!
בקצרה...
רוצים להיכנס לטירוף שנקרא קריפטו? מחפשים לקנות BitCoin ולא יודעים איפה להתחיל? אפילקציית CoinBase רושמת שיא הורדות ביום ונמצאת במקום הראשון באפל סטור. גלו על מה ולמה?.

גם אם שוק ההון מעולם לא ממש משך אתכם או סיקרן אתכם, אנחנו בטוחים שבוודאי שמעתם על ה"בהלה לזהב הוירטואלי". אותו רצף קוד שמכונה BitCoin אשר מציג עליות חדות בשווקים אל מול הדולר האמריקאי והפך כמה ממשקיעיו הראשוניים למיליארדרים.

כמו פטריות אחרי הגשם

לאחר שהמטבעות הווירטואליים השונים הציגו תשואות של אלפי אחוזים למשקיעים שלהם, הבאזז סביבם החל לגדול ולקוחות רבים מרחבי העולם ביקשו לרכוש ולהשקיע גם כן במטבעות הווירטואליים הללו מתוך מחשבה להתעשר די מהר.

על פי העיקרון הבסיסי בכלכלה, כאשר יש ביקוש, מישהו כבר יספק את היצע. ואכן כך, חברות רבות נפתחו בין לילה המעניקות שירותים של קנייה ומכירה של ביט-קוין ושאר המטבעות הווירטואליים הפופולאריים.

300,000 לקוחות ביום לא טועים

לאחר הזינוק המטורף שהציג הביט-קוין (BitCoin), נפתחו עשרות חברות בוטיק המתמחות במסחר במטבעות וירטואליים. אך ביום חמישי האחרון אחת מהן ביססה את עצמה במקום הראשון בחנויות ההורדה AppStore&Google Play . אפליקציית “CoinBase” , מאפשרת לכל לקוח לפתוח ארנק דיגיטלי בקלות, לחבר אותו לחשבון הבנק הפיזי שלו ומאותו רגע הוא יוכל לקנות ולמכור BitCoin וכמובן גם את שאר המטבעות הדיגיטלים גם כן.

מנתוני החברה אשר התפרסמו ניתן לראות שבמהלך אחד מימי המסחר, נפתחו בשירות CoinBase  כ-300,000 אלף חשבונות חדשים המבקשים לקנות ולמכור מטבעות דיגיטלים. זהו נתון יוצא דופן בעולם המסחר בקריפטו, ניתן לומר שהציבור מצביע ברגליים ומעיד לטובתה של חברת CoinBase.

המנכ"ל מזהיר – לסחור בזהירות, המטבע גם יכול לרדת

אחת האמירות שעזרו להצעיד את חברת CoinBase למקומות הראשונים בעולם במסחר במטבעות קריפטו הייתה דווקא של המנכ"ל אשר קורא לכל לקוחותיו לסחור בזהירות שכן כפי שהייתה עלייה חדה של המטבע כך יכולה להיות גם ירידה חדה.

חברת מסחר שאינה מוכרת חלומות התעשרות בין לילה, בהחלט משדרת אמינות. בייחוד בעולם המסחר בו מרבית החברות מבוססות על אנשי מכירות מעט אגרסיבים ואנשי שיווק יצירתיים אשר יודעים כיצד למשוך את הלקוחות להשקיע. דווקא הגישה ההוגנת של CoinBase היא בהחלט מרעננת ונטולת אינטרסים מצד החברה ובכך מושכת אליה לקוחות רבים אשר ברובם סוחרים מתחילים חסרי ניסיון.

שירות מצויין אך שרתים לא יציבים

נתוני המסחר של שוק המטבעות הוירטואלים מציגים קפיצות גדולות מאוד בשערי המסחר, זהו אומנם פוטנציאל תשואה אדיר אך גם מטיל עומסים רבים על שרתי המסחר של החברות הפופולאריות.

כך מדווחים CoinBase שהשרתים שלהם קרסו עד כה ארבעה פעמים וכולן התרחשו כאשר ה-BitCoin הציג קפיצה משמעותית בשוק. זה אומנם לא נעים להיכנס לחשבון המסחר ולגלות שהשרתים נפלו אך כפי שדווחה CoinBase ולקוחותיה, לא נרשמה פגיעה או אובדן של כסף מהארנקים הדיגיטליים של הלקוחות.

גם כאן המנכ"ל בריאן ארמסטרונג מגלה בגרות ושקיפות כלפי הלקוחות שלו ומזהיר שהשירות יכול ליפול שוב בלי התראה מוקדמת, זאת כמובן כתוצאה ישירה של ביצועי המטבעות השונים. חשוב לזכור שבשוק המטבעות ה"קלאסיים" לא נרשמה מעולם עלייה של אלפי אחוזים ביום כך שאי אפשר לצפות ולהעריך את היקף המסחר שיתרחש במידה ותהיה שוב קפיצה בשער הBitCoin.

CoinBase – השורה התחתונה

סביר להניח שאם אתם קוראים על אפליקציית CoinBase זה אומר שכבר גיבשתם דעה לגבי קנייה של ביט-קוין (BitCoin) לכן ויתרנו על ההקדמה וההסבר מהו מטבע וירטואלי. לכן, אם אתם מחפשים ארנק וירטואלי אנו בהחלט יכולים להמליץ לכם לשקול את השימוש באפליקציית CoinBase , היא נתמכת ומקודמת על ידי גדולי הסוחרים בשוק המסחר בקריפטו. נשמח לשמוע מכם איך היה כמובן.

להורדה באנדרויד

להורדה באייפון

Picture of צוות אתר שקל

צוות אתר שקל

אהלן, אני אבי, היזם שמאחורי אתר שקל. אני בונה ומתחזק אתרים בתחום הפיננסי וכלכלי מתוך תשוקה לסייע לכמה שיותר קוראים להבין בתחום. אם אתם רוצים לקרוא עלי יותר, מוזמנים לעשות זאת בעמוד “עלינו”.

תשואה בגמל להשקעה*
% 0 +
חשבנו שתאהבו לקרוא גם
  • 3 דקות
  • צפיות
מדד הפחד, מדד VIX
בין אם אתם סוחרים מתקדמים בשוק ההון או משקיעים מזדמנים, חשוב שתכירו...
  • 4 דקות
  • צפיות
קרן כספית – המדריך למתחילים
אם אתם מחפשים מקום טוב להתחיל את ההשקעות שלכם, קרנות כספיות הן...
  • 3 דקות
  • צפיות
ניהול תקציב משפחתי לפי שיטת 50/30/20
האם אתם מרגישים שאתם לא יודעים לאן הכסף שלכם הולך? האם אתם...
זה לא מכובד להעתיק
הרשמו לניוזלטר המשובח שלנו :)

קבלו מאיתנו טיפים מעולים לחיסכון, צרכנות והתנהלות חכמה עם הכסף שלכם למייל.