Iagree – השירות שמבטיח לכם שכירות רציפה מהנכס שלכם

  • צוות שקל
  • פברואר 9, 2021
  • 2 דקות קריאה
  • צפיות

תוכן עניינים

הרשמו לניוזלטר והישארו מעודכנים!
בקצרה...
קבלת תשלום השכירות ללא צ'קים, ערבות לרצף השכירות, חוזה דיגיטלי.. אלו רק תמצית היתרונות של שירות ביטוח השכירות החדש מבית חברת Iagree. במידה ואתם משכירים נכס מכל סוג או גודל, הכתבה הזאת היא בשבילכם.

שוק השכירות בישראל כיום נחשב לשוק משגשג, כזה שניתן להפיק ממנו תשואה והון משמעותיים, זאת במידה ומתנהלים בו באופן הנכון. בשונה משאר העסקים העשויים להניב תשואה גבוהה, כאשר מדובר בנדל"ן, כל אחד למעשה יכול להשכיר את הדירה שבבעלותו ולנסות להרוויח מכך לצרכיו האישיים כמקובל. עם זאת, לא כל בעל דירה מודע לסיכונים הכרוכים בהשכרת נכס ולא כולם יודעים לנהל את נושא השכירות בצורה נכונה, מה שעלול לגרום להפסדים גבוהים, לעוגמת נפש, לבזבוז זמן מיותר ולסחבת שאינה הכרחית. בדיוק בשביל זה קיים ביטוח שכירות שנחשב היום לאחד הצעדים החכמים וההכרחיים ביותר בכל הנוגע לשכירות של נכס.

מהו ביטוח שכירות?

ביטוח שכירות הוא שירות מקצועי שמוענק על ידי חברת Iagree, שירות אשר נועד להבטיח לכם שכירות רציפה ככל הניתן מהנכס שלכם, על כן מדובר באמצעי חובה כאשר מדובר בנכס להשקעה. למעשה, ביטוח שכירות מבטח אתכם דווקא בנקודות החשובות ביותר בתחום השכרת נדל"ן, בין אם מדובר בשכירות רציפה, בדיקת השוכרים, הפקדות צ'קים או חתימות על חוזים. ביטוח שכירות מעניק ביטחון בכך שהוא בוחן את השוכרים בצורה יסודית מבחינת התנהלותם הכלכלית, מה שיכול להעניק לכם ביטחון וראש שקט ללא דאגות. נוסף על כך, ביטוח שכירות חוסך לכם זמן רב מאוד –  שכן לא תצטרכו לדאוג להפקדות צ'קים או לחתימות על חוזים. ביטוח שכירות של Iagree יכול לאפשר לכם להשכיר את הדירה גם מבלי להיות אנשי נדל"ן מפולפלים, לדאוג פחות ולהיות יותר בטוחים מכל הבחינות כאשר אתם משכירים את הנכס שלכם. את כל זאת ועוד תוכלו לראות בסרטון.

חיסכון בזמן – חוזה דיגיטלי והעברות בנקאיות

כל שוכר ובעל דירה מכיר את הרגע שבו צריך להתחיל לרשום 12 צ'קים (לא כולל ערבונות), ולהפקידם בבנק למשמרת. לצערנו לא רק שזהו תהליך ארוך ומיושן, הוא גורר לא מעט בעיות בגלל שרשרת האירועים. שירות Iagree מכין עבורכם את החוזה באופן דיגיטלי לחלוטין ושולח לשוכרים לחתימה ישירות מהטלפון! בנוסף תחייב חברת Iagree את חשבון הבנק של השוכרים בכל חודש ותדאג להעביר את הכסף לחשבון הבנק שלכם ללא כל מאמץ מצידכם.

ביטחון ובדיקת השוכרים

אחת הדאגות הגדולות ביותר שיש לבעלי דירות היא זהות השוכרים של הנכס שלהם. השוכרים יכולים להתחייב על תשלום חודשי של שכר דירה אבל שום דבר לא מבטיח לבעלי הדירות שהכסף אכן יעבור כל חודש במקרה שדיירים לא משלמים מראש. למעשה, כאשר עושים ביטוח שכירות, החברה דואגת לבדוק את השוכרים במאגרי מידע רשמיים של מדינת ישראל כמו בנקים וחברות אשראי ועל ידי כך להעריך את רמת הסיכון של השכרת הנכס לשוכרים הפוטנציאליים. באופן זה, בעלי דירות יכולים להיות שקטים יותר באשר לגורל הכלכלי של העסקה.

יתרון כלכלי – החברה משלמת בזמן גם אם השוכר לא

היתרון הגדול ביותר של ביטוח שכירות הוא הביטחון הכלכלי שנובע מכך שהנכס מבוטח. במידה והשוכרים אינם מצליחים לשלם את תשלומי שכר הדירה מכל סיבה שהיא, יכנס לפעולה ביטוח השכירות שלכם וחברת Iagree תשלים את שכר הדירה במקום השוכרים לתקופה קבועה מראש.

נוח ויעיל – ישר לנייד

אחד מהיתרונות של ביטוח שכירות הוא האופן היעיל והנוח שבו חברת Iagree עובדת. כל המידע יכול להגיע ישירות לנייד שלכם, בין אם מדובר בזהות השוכרים ובבדיקה הרשמית עבורם, ובין אם מדובר בדיווחים על הרווחים וההכנסות, בהארכות החוזה או בעדכונים הנוגעים לשכירות הנכס.

לסיכום, חברת Iagree הנה חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום ביטוח השכירות ומאפשרת לכם להשכיר את הנכס בראש שקט וללא דאגות. ביטוח שכירות הינו ביטוח חובה לנכס שלכם המאפשר ביטחון כלכלי לאורך זמן, שכן בזכותו תוכלו להתנהל מול השוכרים בראש שקט.

Picture of צוות אתר שקל

צוות אתר שקל

אהלן, אני אבי, היזם שמאחורי אתר שקל. אני בונה ומתחזק אתרים בתחום הפיננסי וכלכלי מתוך תשוקה לסייע לכמה שיותר קוראים להבין בתחום. אם אתם רוצים לקרוא עלי יותר, מוזמנים לעשות זאת בעמוד “עלינו”.

תשואה בגמל להשקעה*
% 0 +
חשבנו שתאהבו לקרוא גם
  • 3 דקות
  • צפיות
מדד הפחד, מדד VIX
בין אם אתם סוחרים מתקדמים בשוק ההון או משקיעים מזדמנים, חשוב שתכירו...
  • 4 דקות
  • צפיות
קרן כספית – המדריך למתחילים
אם אתם מחפשים מקום טוב להתחיל את ההשקעות שלכם, קרנות כספיות הן...
  • 3 דקות
  • צפיות
ניהול תקציב משפחתי לפי שיטת 50/30/20
האם אתם מרגישים שאתם לא יודעים לאן הכסף שלכם הולך? האם אתם...
זה לא מכובד להעתיק
הרשמו לניוזלטר המשובח שלנו :)

קבלו מאיתנו טיפים מעולים לחיסכון, צרכנות והתנהלות חכמה עם הכסף שלכם למייל.