הייטק זון – כל מה שחשוב לדעת על מועדון הצרכנות המבוקש הזה

  • צוות שקל
  • פברואר 8, 2021
  • 2 דקות קריאה
  • צפיות

תוכן עניינים

הרשמו לניוזלטר והישארו מעודכנים!
בקצרה...
מועדון הצרכנות האקסלוסיבי, הייטק זון , מציע הנחות ושירותים לחברים במועדון. גלו האם זה באמת כדאי לכם להצטרף? מה כלול במועדון הזה?

אין ספק כי חברות הייטק גדולות נהפכו לאטרקטיביות ביותר בקרב מחפשי עבודה מכל הסוגים והתחומים, ולא בכדי. חברות הייטק לרוב מעניקות לעובדיהן מגוון יתרונות והטבות, לצד משכורת מכובדת. בין שלל ההטבות, הנופשים וההנחות השונות, לעובדי הייטק מתאפשרת גם האופציה להצטרף למועדון " הייטק זון ".

מדובר במועדון צרכנות סגור, המיועד לעובדי חברות הייטק בלבד. המועדון פועל על בסיס הצטרפות החברים אליו, ומעניק לחברי המועדון מגוון של מבצעים, הנחות והטבות בתחומים שונים. ההרשמה למועדון מתאפשרת רק בקרב חברות המקיימות הסדר כלשהו עם המועדון.

לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

כיצד ניתן להצטרף למועדון הייטק זון ?

כאמור, ההצטרפות למועדון הייטק זון תלויה בחברת ההייטק בה נמצא העובד. לחברות הייטק רבות ישנו הסכם עם המועדון, המאפשר לעובדיהן להירשם אליו ולהפוך להיות חברים במועדון.

לאחר ההרשמה, יכולים העובדים לצרף למועדון גם את בן או בת הזוג שלהם. חשוב מאוד להבין כי גם אם אתם עובדי הייטק, לא תוכלו להצטרף בהכרח למועדון, שכן ההצטרפות אליו תלויה בארגון שבו אתם עובדים.

הייטק זון

רק אם הארגון רשום לחברות במועדון – תוכלו גם אתם להירשם אליו. כדאי לדעת כי כל חברת הייטק יכולה לפנות למועדון ולבקש להירשם אליו, ללא תלות בגודל החברה.

כלומר, הן חברות הייטק גדולות והן חברות הייטק קטנות יכולות לבקש להירשם למועדון, ולאפשר לעובדיהן להיות חברים בו. אם ארגונכם אינו חבר במועדון, תמיד תוכלו להציע למנהל משאבי האנוש של הארגון להצטרף אליו.

היכן ניתן לקבל אינפורמציה על ההנחות וההטבות הייטק זון ?

מועדון הייטק זון מתחזק אתר אינטרנט ידידותי, אשר הכניסה אליו מתאפשרת לאחר הקשת שם משתמש וסיסמא (בדרך כלל, שם המשתמש יהיה כתובת המייל של העובד מטעם החברה).

בתוך האתר יוכלו העובדים למצוא מגוון של הנחות, מבצעים והצעות, כמו גם תכנים שמעלה החברה שבה הם עובדים. האתר עובד כך שהוא מאפשר לכל חברה להקים פורטל אישי בתוכו, וכך למעשה לאפשר לעובדיה גישה למבצעים נוספים, הנחות, עדכונים ותכנים שונים מטעם החברה.

בתוך הפורטל, יכולות החברות גם להוסיף מאמרים, תמונות ואף ליצור אירועים המאפשרים הרשמה מקוונת אליהם. באופן זה, יכולים העובדים הן ליהנות מהנחות רבות ומגוונות, והן להישאר מעודכנים בכל הקשור לחברה, לתכנים שלה ולתהליכים הפנימיים שקורים בה.

מדוע כדאי להצטרף למועדון הייטק זון ?

מועדון הייטק זון מונה מעל ל-200,000 עובדי הייטק, עניין ההופך אותו לכוח צרכני חזק במיוחד. בשל כוחו האדיר, יכול המועדון להשיג לחבריו הטבות, הנחות ומבצעים משמעותיים, אשר אינם זמינים לאנשים שאינם חברי המועדון.

חשוב להבין כי לא מדובר רק בהנחות לבילויים, סרטים ועוד, אלא גם בהנחות למוצרים שרובנו רוכשים ממילא לבית, כמו למשל מיקסר חשמלי, מצעים ועוד.

מעבר להנחות ולהטבות שמספק המועדון, באתר קיימים גם מגוון ערבי העשרה, אירועי גיבוש ועוד, המספקים לעובדים ערך מוסף משמעותי.

בנוסף לכל אלה, המועדון מספק לחבריו הנחות בתחום הנדל"ן, בבניינים המיועדים לחברי המועדון בלבד – עניין ההופך אותם לאקסלוסיביים ויוקרתיים יותר.

אילו הטבות נוספות קיימות במועדון הייטק זון ?

הטבה נוספת ומשמעותית של המועדון, הינה הנפקת כרטיס אשראי (בשיתוף עם חברת האשראי CAL) פטור מעמלות לחברי המועדון. כרטיס זה מאפשר לחברי הייטק זון לקבל באופן אוטומטי מגוון של הנחות והטבות, כמו למשל הנחות ברכישת מוצרי חשמל ממותגים, הנחות ברכישת נופשים, הנחות למסעדות, הנחות לאטרקציות ועוד. את הכרטיס ניתן לנהל היישר מתוך האתר, עניין המבטיח שימוש קל ונוח בו, וכמו כן מעקב תמידי על ההוצאות שנעשות דרכו.

Picture of צוות אתר שקל

צוות אתר שקל

אהלן, אני אבי, היזם שמאחורי אתר שקל. אני בונה ומתחזק אתרים בתחום הפיננסי וכלכלי מתוך תשוקה לסייע לכמה שיותר קוראים להבין בתחום. אם אתם רוצים לקרוא עלי יותר, מוזמנים לעשות זאת בעמוד “עלינו”.

תשואה בגמל להשקעה*
% 0 +
חשבנו שתאהבו לקרוא גם
  • 3 דקות
  • צפיות
כמה הון עצמי למשכנתא צריך? הסבר פלוס מחשבון הון עצמי למשכנתא
רכישת דירה היא אחת ההחלטות הכלכליות הגדולות והחשובות בחיינו. משכנתא היא מקור...
  • 3 דקות
  • צפיות
ביטול כרטיס אשראי: מה התהליך?
בין אם אבד או נגנב לכם כרטיס אשראי או שאתם באמצע תהליך...
  • 4 דקות
  • צפיות
רייזאפ (RiseUp) המדריך המלא ו-35 ימים בחינם
אם אתם גם מתקשים לעשות סדר בבלאגן הכלכלי שסביבנו, בין עליות המחירים...
זה לא מכובד להעתיק
הרשמו לניוזלטר המשובח שלנו :)

קבלו מאיתנו טיפים מעולים לחיסכון, צרכנות והתנהלות חכמה עם הכסף שלכם למייל.