פגישת תכנון פיננסי מתקדם ללא עלות לקוראי אתר שקל

קבעו פגישה היום!

הורדת שירים מיוטיוב בחינם

הורדת שירים מיוטיוב בקלות, המדריך היחיד שאתם צריכים בשביל להוריד כל שיר או קליפ מיוטיוב באיכות מעולה ובלי פרסומות.
מה תמצאו בכתבה?
צוות שקל
צוות שקל
יולי 24, 2023
3 דקות קריאה
מדריך הורדת שירים מיוטיוב
הורדת שירים מיוטיוב

מעוניינים להאזין לשיר טוב בלי להתחבר ליוטיוב או לדפדפן? משתמשים רבים מעוניינים להוריד קבצי שמע למחשב או לנייד, היום אפשר לעשות זאת גם ללא התקנת תוכנה ייעודית על המחשב. כאן במאמר נפרט אלו אפליקציות תהיינה רלוונטיות לכם בהתאם לסוג הקובץ הרצוי וכן נציג את תהליך ההורדה שלב אחר שלב. בהנאה חברים!

הורדת שירים מיוטיוב בחינם – אילו אתרים הם הנוחים ביותר?

בגדול, תהליך הורדת שירים מיוטיוב הוא די דומה בכל אחד מהאתרים המציעים את השירות. עליכם לפעול ב-4 צעדים סופר פשוטים:

חפשו בגוגל: "הורדת שירים מיוטיוב בחינם"

מנועי החיפוש של גוגל יציגו לכם מאות תוצאות. שימו לב כי חלק מהאתרים הרלוונטיים ידרשו מכם לבצע רישום משתמש כדי להנות מהשירות. לאחר שאיתרתם את האתר הנוח ביותר להורדת שירים ביוטיוב (המלצות מניסיון, בהמשך), יש להמשיך לשלב הבא.

הזינו את הקישור לשיר ביוטיוב

העתקת קישור מיוטיוב

כעת תתבקשו להזין את הלינק של השיר ביוטיוב בשדה המתאים. כדי לעשות זאת בקלות וביעילות, פתחו בדפדפן חלון נוסף עם השיר הנבחר ביוטיוב והעתיקו את הלינק לתוך השורה הראשונה באתר ההורדות. 

סוג קובץ רצוי

בחירת פורמט נבחר להורדת מיוטיוב

בחרו מהו סוג הקובץ הרצוי אותו תרצו להוריד למכשיר שלכם מבין סוגי הקבצים השונים: הורדת שירים מיוטיוב mp3 או בפורמט mp4 והקליקו על הכפתור "להורדה" או באנגלית: "Download".

הפעילו את הקובץ ותהנו!

כנסו לתיקיית ההורדות במכשיר שלכם (או כל תיקייה אחרת אותה ייעדתם לאחסון השיר) ותוכלו להאזין לשיר האהוב עליכם בלופ…

מהם האתרים המומלצים עבור הורדות שירים מיוטיוב?

מניסון שלנו, קיימים מספר אתרים אותם כדאי להכיר לצורך הורדת שירים מיוטיוב. אתרים אלו נוחים מאוד לשימוש ולא דורשים תהליכי הזדהות מייגעים לצורך ביצוע פעולת ההורדה. 

אתר מומלץ להורדת שירים מיוטיוב

שימו לב: לינק זה מוביל לאתר נוח וקל לתפעול בו ניתן להוריד בקלות רבה כל שיר מיוטיוב. האתר מציע הורדת שירים בפורמט mp3 מיוטיוב. שימו לב שבאתר זה לא ניתן להוריד שירים עם הקליפ. אז איך מורידים שיר עם קליפ לצפייה?

אתר מומלץ להורדת שירים עם קליפ מיוטיוב

חשוב לדעת, כדי להוריד שירים עם סרטון לצפייה יש לבחור באפשרות הזו. בהקלקה על הלינק ניתן לבצע בקלות הורדה של כל סרטוני השירה המופיעים ביוטיוב. שימו לב שהורדת שיר עם קליפ תארך זמן רב יותר בדרך כלל מהורדת שיר בקובץ שמע בלבד, זאת בהתאם לגודל של הקובץ.

"ניסיתי להוריד שיר מיוטיוב ולא הצלחתי" – גורמים ופתרונות

רבים מהגולשים מדווחים בתסכול על ניסיונות כושלים בהורדת שירים מיוטיוב. קיימות כמה סיבות לתופעה. להלן סיבות לכישלונות בהורדת קבצים ופתרונות מתאימים:

הסיבה לקושי בהורדההפתרון
השיר נחסם להורדה בשל הגנה או תקלה במערכת.יש לנסות לבדוק אפשרויות הורדה באתרים נוספים.
הגדרות האבטחה/חומת האש במחשב או בכל מכשיר בו מתבצעת ההורדה – לא מאפשרות את הורדת הקובץ.יש להיכנס להגדרות המערכת במכשיר ולהתאים אותן כך שיאפשרו הורדה של קובץ שמע/צפייה מיוטיוב.
חוסר התאמה בין הלינק של השיר להורדה לבין קוד האתר.במקרה זה יש לחפש גרסה נוספת ביוטיוב או לאתר מקור אחר להורדה.
חוסר בנפח זיכרון מספק במכשיר בו מתבצעת ההורדה.יש לפנות נפח זיכרון לפני ביצוע ההורדה ליעד האחסון.

לסיכום

כדי לבצע הורדת שירים מיוטיוב יש להיכנס תחילה לאתר הורדה מומלץ, לגרור את הלינק המדויק ולבצע הורדה. במקרה של תקלה, יש לאתר את הבעיה כולל שינוי הגדרות אבטחה ו/או פינוי שטח אחסון במחשב/בנייד. ברוב מוחלט של המקרים ההורדה תתבצע באופן חלק ותוכלו להנות מהאזנה מענגת לשירים האהובים עליכם מבלי להזדקק לטובות הדפדפן או היוטיוב.

זה לא מכובד להעתיק